Resultaten voor schilderijen veiling

schilderijen veiling
Kunstveiling. Dé online veiling van Kunst en Design.
Schilderijen veiling bij Femke Anne Ruinen.
Vanaf 16 uur volgt de veiling. Uiteraard is er voor iedereen die komt en kijken of misschien wel bieden een hapje en een drankje. Benieuwd of er naast de Schilderijen veiling bij Femke Anne meer evenementen / activiteiten gepland zijn bij Galerie Atelier Femke Anne in Ruinen?
Cookies op de Volkskrant.
Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren en daardoor onze website verbeteren. Cookies van onszelf en van derden kunnen worden gebruikt om advertenties te tonen en artikelen aan te bevelen op volkskrant.nl die aansluiten op uw interesses.
Schilderij Banksy vernietigt zichzelf na streek van kunstenaar bij veiling.
Opmerkelijk Schilderij Banksy vernietigt zichzelf na streek van kunstenaar bij veiling. 6 okt 2018, 2243: / Update: 7 okt 2018, 1121.: Het schilderij Meisje met ballon 2006 van de kunstenaar Banksy heeft zichzelf vernietigd tijdens een veiling van het werk bij Sothebys in Londen.
schilderijen Veilingwinnaar.
Je bent hier: Home schilderijen. Klik op een kavel om op deze schilderijen te bieden. Op de hoogte blijven? Schrijf u gratis in voor onze nieuwsbrief! Iets te veilen? Neem direct contact met ons op. nachtwacht by Fabian Openingsbod 100., the joker cadillac by Fab Openingsbod 100., peaky blinders by Fabian Openingsbod 100., tony montana by Fabian Openingsbod 100., last supper by Fabian Openingsbod 100., what a nice dish by Fabia Openingsbod 100., look in the mirror by Fab Openingsbod 100., hotel mama by Fabian Openingsbod 100., marilyn monroe by Fabian Openingsbod 100., porsche gt by Fabian Openingsbod 100., testpiloot by Fabian Openingsbod 50., porsche 928 by Fabian Openingsbod 50., Verfijn je zoekopdracht. Veiling kunstwerken Fabian Donkersloot Djor Karel Appel Ray Coster 51.
Onder de Boompjes.
Volgende veiling 16 20 april. Inbreng mogelijk t/m donderdag 4 april, op afspraak. Kijkdagen vrijdag 12 t/m zondag 14 van 10-17 uur. Live bieden Bied vanaf uw eigen computer thuis tijdens de veiling. START MET LIVE BIEDEN. Opbrengsten Februari Veiling.
Simonis Buunk Kunsthandel, Ede Een keur aan kunst.
De kunsthandel van Simonis Buunk. Stap in de wereld van Simonis Buunk. Ontdek digitaal de collectie van ruim 3.000 schilderijen, aquarellen en sculpturen. De website mag u aanmoedigen om naar Ede te komen. Daar is alles live te kijk én te koop.
Cookies op tubantia.nl tubantia.nl.
Cookies van derde partijen maken daarnaast mogelijk dat je informatie kunt delen via social media zoals Twitter en Facebook. Tubantia deelt de informatie die zij verkrijgt middels het gebruik van cookies en vergelijkbare technieken, waaronder ook persoonsgegevens, in een samenwerkingsverband genaamd NLProfiel van Buymedia Nederland met Sanoma en Telegraaf Media Groep om gezamenlijke groepsprofielen op te stellen.
Online antiek en kunst veilingen FaillissementsDossier.nl.
Veiling sluit over.: Voeg toe aan mijn agenda. Veiling Online veiling van goederen uit diverse inboedels. In deze veiling is het aanbod zeer divers. Het betreft goederen uit verschillende inboedels. meubelen: tafels, stoelen, vintage kaptafel NISSENBAUM, bijzettafels; schilderijen. HUB TUMMERS, LEON JANSSEN, F.
Veilinggebouw De Zwaan.
Veiling van schilderijen Actueel in Ermelo Portal Ermelo Gemeente Ermelo.
De overgebleven schilderijen worden geveild via www.veilingenvankunst.nl. De opbrengst van de veiling gebruiken we voor het onderhoud van de kunstwerken die we houden. Hoe werkt het? De veiling vindt plaats op www.veilingenvankunst.nl. De veiling begint op zondag 3 juni om 2000: uur.
Megastunt van Banksy, kunstwerk vernietigt zichzelf na miljoenenbod.
Tijdens de veiling werd een winnend bod van ruim 1 miljoen Engelse ponden telefonisch doorgegeven ver boven de geschatte pre-veiling van 300.000 pond. Maar net nadat de hamer was gevallen, werd het schilderij versnipperd, vermoedelijk door een op afstand geactiveerd mechanisme binnen het frame.

Contacteer ons

schilderijen goedkoop
vernis
schilderij plexiglas
acryl schilderijen
Restauratie
schilderijen veiling
schilderij met paarden
wereldkaart schilderij
kunstschilders